• Ново
Еден Храна, Пасте Соба Артемисиа, 8,8 оз

Еден Храна, Пасте Соба Артемисиа, 8,8 оз

Оцена посетилаца:
RSD 11.25

Продукти
Доступан

Богата, вриједност соба резанци, традиционално направљен од брашна хељде, интегралног брашна, мало плитко море соли и меког лист биљке пелина.Богата, вриједност соба резанци, традиционално направљен од брашна хељде, интегралног брашна, мало плитко море соли и меког лист биљке пелина. Ова соба се разликује дубоко у зелено и изузетног укуса.Традиционални јапански, оживљавање здрава храна.Извор протеина и гвожђа.

Характеристики на продукта

Сродни производи

Ново

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.