• Ново
Црвена Корпа Округли Сиви Корпа за Трупаца од Ратана, H54 x W54 x D39cm, Браон

Црвена Корпа Округли Сиви Корпа за Трупаца од Ратана, H54 x W54 x D39cm, Браон

Оцена посетилаца:
RSD 58.34

Продукти
Доступан

Гаранција произвођача не може применити.Ратан.Направљен од сиве ратана Кубу.Дужина 540 x Ширина 540 x Висина 390 мм. Добро урађено.Природни производ, тако да димензије могу незнатно разликовати.Направљен од еколошки материјала.Опис производа је Добро урађено од сиве ратана Kubu Величина Дужина 540 x ширина 540 x висина 390 мм Сет садржи : Корпа.

Характеристики на продукта

Сродни производи

Ново

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.