• Ново
ЕЛЕВЕН AUSTRALIA Смоотх Ме Нов Анти-Frizz Shampoo, 32 оз

ЕЛЕВЕН AUSTRALIA Смоотх Ме Нов Анти-Frizz Shampoo, 32 оз

Оцена посетилаца:
RSD 63.26

Продукти
Доступан

СМООТХ МЕ НОВ АНТИ-FRIZZ SHAMPOO - 32,5 унци ЛИТАРА.Богат хранљивим материјама ШАМПОН СМООТХ МЕ НОВ АНТИ-FRIZZ бори са два главна разлога локне – оштећења и исушивање.Формула јача коса штап протеина, помажући косе задржи влагу.Дебела и груба или суви и крти, овај шампон-прави борац са завитушками!.

Характеристики на продукта

Сродни производи

Ново

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.