• Ново
Набивка фланца фулл фаце арамидная за цеви 3-1/8 дебела - класа 150 (паковање од 5 комада)

Набивка фланца фулл фаце арамидная за цеви 3-1/8 дебела - класа 150 (паковање од 5 комада)

Оцена посетилаца:
RSD 23.68

Продукти
Доступан

МАРКА : USA Sealing.ФАБРИЧКИ БРОЈ ДЕТАЉИ : BULK-ФГ-59. КОЛИЧИНА У ПАКОВАЊУ : 1. МАТЕРИЈАЛ : Арамид.БОЈА ЗАВРШНА Плава.Полнолицевая арамидная фланцевая облога за цеви дебљине 3 инча-1/8 инча - Класа 150Фулл херметички заптивке имају рупе за вијака и монтирају на равне прирубнице цеви.Арамидные влакна помешана са Buna-N, дају овој изградњи добру отпорност на сат и води и мекоћу s.БРЕНД : USA Sealing MANUFACTURERS БРОЈ дела : BULK-ФГ-59ПАКЕТНОЕ БРОЈ : 1МАТЕРИАЛ : Aramid COLOR ДОРАДА : Blue ID : 3-1/2"ОД : 7-1/2"ТЕМПЕРАТУРНИ ОПСЕГ : од -100 до 400 (F)КЛАСА АНСИ : 150РАЗМЕР ЦЕВИ : 3"ДЕБЉИНА ИНЧА : 1/8"ТИП : фулл фаце.

Характеристики на продукта

Сродни производи

Ново

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.