• Ново
YUE12J Полица За Купатило Бесплатно Пробивка Троугао Фан Купатило Вц Тоалетни Сточић Кухиња Полица За Чување 29, 5x11,5к7 цм

YUE12J Полица За Купатило Бесплатно Пробивка Троугао Фан Купатило Вц Тоалетни Сточић Кухиња Полица За

Оцена посетилаца:
RSD 35.23

Продукти
Доступан

Величина : 29.5x11.5x7cm (дужина x ширина x висина).Материјал : АБС-пластика (еколошки материјал, водоотпоран, анти -, отпорна на хабање).Карактеристике : дебео материјал, дренажа, преносива дизајн удице, глатка површина, лако се чисти, јака носивост.Назив производа : Полица за купатила Материјал : АБС пластика боја : сива Величина : 29.5x11.5x7cm (дужина x ширина x висина)Капацитет : 15 кг Тежина : 300 грама број : 1.

Характеристики на продукта

Сродни производи

Ново

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.